Новини

Безкоштовна видача SSL сертифікатів

Реалізовано автоматичну безкоштовну видачу сертифікатів SSL з підключення до домену і відображенням через HTTPS вашого сайту. Працює лише для клієнтів хостингу через панель управління, видача миттєва.

Підтримка HTTP v2

Половина браузерів підтримує HTTP v2 для роботи з веб-сторінками. Тепер наші веб-сервера підтримують даний протокол.

Підтримка IPv6 в повній мірі.

Отримано блок адресів IPv6 Реалізована маршрутизація і повна підтримка даного протоколу. Веб-сервер відтепер віддає всі сайти які розміщені в нас по обох протоколах IPv4 та IPv6. Є можливість призначення унікального адресу на ваш сайт. З любими питаннями звертайтесь на: support@persheron.com.ua

HTTPS, TLS, шифрування даних.

Сайт і панель управління хостингом тепер використовує TLS шифрування для передачі даних сервер-клієнт.

Покращення безпеки на серверах. Зміна параметрів PHP.

Постійні взломами сайтів, які базуются на популярних CMS Joomla, Word Press в основному та інші. Останнім часом через проблеми з безпекою даних CMS, постійним зараженням сайтів стороннім кодом, файлами які розсилають спам та атакують інші ресурси (сайти, сервера), було заблоковано один з веб-серверів, тому вирішено було виправити дану ситуацію на стороні сервера тобто заборонивши ряд небезпечних функцій в php, також проведено аудит на фаєрволі і заблоковано ряд сервісів, інфіковані файли і код видалено. Список відключених функцій PHP: apache_child_terminate apache_setenv define_syslog_variables escapeshellarg escapeshellcmd eval exec fp fput ftp_connect ftp_exec ftp_get ftp_login ftp_nb_fput ftp_put ftp_raw ftp_rawlist highlight_file ini_alter ini_get_all ini_restore inject_code mysql_pconnect openlog passthru php_uname phpAds_remoteInfo phpAds_XmlRpc phpAds_xmlrpcDecode phpAds_xmlrpcEncode popen posix_getpwuid posix_kill posix_mkfifo posix_setpgid posix_setsid posix_setuid posix_setuid posix_uname proc_close proc_get_status proc_nice proc_open proc_terminate shell_exec syslog system xmlrpc_entity_decode В разі якщо потрібно включити підтримку якихось з них або будуть виявлені проблеми з доступністю ресурсів які раніше були доступні а зараз немає доступа, звертайтесь з листом в службу підтримки.

Третій NS-сервер

Для покращення сервісу було введено третій NS-сервер. Всі три NS-сервера знаходятся в різних дата центрах. Адреса нового сервера - ns1.cp.if.ua

Квітнева акційна пропозиція!

При виборі послуги VPS / оренди сервера Ви отримуєте додаткову знижку:
- при оплаті за 3 місяці – знижка - 6% від абонентської плати;
- при оплаті за 6 місяців - знижка -11% від абонентської плати;
- при оплаті за 1 рік - знижка -16 % від абонентської плати.

IT Event «Квітень 2013»

Запрошуємо Вас відвідати п’яту Івано-Франківську конференцію IT Event «Квітень 2013». У ній приймуть участь і спеціалісти ТзОВ «Першерон», серед виступаючих - фахівець-практик нашого дата-центру - Мар’ян Коренюк з доповіддю на тему «Sphinx - ефективний повнотекстовий пошук». Учасники конференції зможуть познайомитися з професіоналами-практиками ринку інформаційних технологій, взяти участь в розіграші подарунків від організаторів та спонсорів заходу, а також весело та цікаво провести час у колі однодумців. Дата та час проведення заходу: 20 квітня 2013 року, з 10.00 до 17.00. Місце проведення заходу: м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця, 35 (в приміщенні Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького).

Відкриття дата-центру

Відкриття дата-центру «Першерон» Активний розвиток інфраструктури компанії, втілення нових проектів, постійне зростання кількості серверів та телекомунікаційного обладнання дало поштовх до створення власного дата-центру. Компанія «Першерон» не є новачком на ринку надання інформаційних послуг. Більше семи років надання послуг здійснювалося під брендом Clover web hosting в м.Києві. В 2011 році керівництвом вирішено створити план проекту по облаштуванню власного дата центру з територіальним розміщенням в м. Івано-Франківську. Мета проекту полягала у створенні надійного дата-центру з найновітнішим телекомунікаційним обладнанням, який би відповідав міжнародному стандарту TIER 2+. Будівля, в якій розміщено дата-центр, знаходиться на околицях м. Івано-Франківська відповідає всім промисловим стандартам: товщина стін та бетонні перекриття витримують навантаження 3т на 1м2, в приміщенні відмінна шумоізоляція, промислове живлення II-го класу напруги проведене від двох підстанцій. Відкриття дата-центру припадає на червень 2012. Саме з цього періоду компанія розпочала розміщувати власні фізичні сервери, телекомунікаційне обладнання, фізичні виділені сервера клієнтів, а також надавати послугу коллокейшн у власному центрі обробки даних, що суттєво вплинуло на якість надання послуг.